Miresevini tek

FAFA PREMIUM


FAFA Resort, ndodhet ne Malin e Robit,Kavaje - 15 km ngaqyteti I Durresit, 35 km nga Tirana International Airport.

I pozicinuar buze detit Adriatik, mes gjelberimit te pishave dhe kopeshtit te palmave,eshte vendi ideal per pushime, evente, apo konferenca. Te gjitha dhomat kane pamje nga deti ose nga toka dhe jane te pajisura me: Ajer te kondicionuar, Minibar, Kasaforte, TV LCD, Key-card, Tharese flokesh.

Rezervoni

Aktivitete FAFA Resort

a-la-carte

Restorante

aktivitete-1

Koncerte

show-2

Shfaqje

evente

Evente

animation-2

Animacione

Sherbime

Ju ofrojme sherbimin me te mire pergjate gjithe qendrimit tuaj.


home_hotel2_icon2

Pamje nga deti

FAFA Resort ju ofron pamje mbreselenese nga deti Adriatik. Shijoni lindjet dhe perendimet e diellit ne dhomat tona luksoze me te dashurit tuaj. Peisazhe te mrekullueshme jane duke pritur per tu ekploruar nga ju.
home_hotel2_icon1

Interiori

Dhome Standarte Dopio, Dhome Standarte Teke, Dhome Triple Deluxe dhe Junior Suita
home_hotel2_icon6

Aktivitete

Aktivitete zbavitese per secilen grupmoshe: Koncerte, Evente, Animacion, Lojra, Sporte
home_hotel2_icon4

Wi-Fi Falas

Fafa ju ofron aq shume aktivitete saqe ju do ta harroni perdorimin e internetit. Por, nuk mungon Wi-Fi falas ne cdo cep te resortit. Ne cdo cast mund te shperndani momentet tuaja online. Mos harroni te na permendni.
home_hotel2_icon5

Pishina

FAFA Resort ju ofron pishina per te rritur dhe femije.
home_hotel2_icon3

Bar & Restorant

Resorti ofron : 1 Restorant a la Carte & 1 Restorant All Inclusive ku nderthuret kuzhina Tradicionale dhe Europiane.
 

Rezervoni