KONFERENCA

KU BIZNESI TAKOHET ME KENAQESINE.

Grand Blue Fafa Resort dhe Fafa Premium Resort janë hotele mbresëlënëse me një arkitekturë mahnitëse të vendosur pikërisht përpara Rivierës Shqiptare. Me qasje të lehtë dhe vetëm 35 minuta larg nga Tirana Capital dhe Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës “Nënë Tereza” është zgjedhja më e lartë për çdo vend biznesi.

Të dy resortet mund të organizojë një gamë të gjerë të aktiviteteve të biznesit të tilla si konferenca, grupe nxitëse, trajnime, seminare dhe shumë më tepër. Gjithashtu, ofrohen shërbime të jashtëzakonshme të cilat përfshijnë pushime kafeje, dreka biznesi, darka gala dhe bufe me gamë te gjërë menu-je. Katër dhomat tona të konferencave dhe takimeve janë të pajisura plotësisht me sistemet më të fundit të teknologjisë dhe mbështetje të plotë teknike. Grand Blue Fafa Resort dhe Fafa Premium Resort do t’i bëjë eventet e korporatave tuaja një përvojë frymëzuese për shkak të vendndodhjes fantastike, mjedisit qetësues dhe programeve argëtuese. Koordinatorët tanë profesionalë dhe stafi ynë i vëmendshëm do të garantojnë suksesin e eventit tuaj.

RESTORANTE & BARE

Të gjitha restorantet tona gjithëpërfshirëse (all-inclusive), a ala carte, snack-u ofrojnë përvojë unike për momentet familjare. Kënaqësitë e kuzhinës krijohen nga Shefat tanë të talentuar me përbërës produkte dhe përbërës të freskëta. FAFA Hotels & Resort është e angazhuar për ushqim sa më të mirë mirë dhe të gjitha perimet tona janë bio dhe të rritura në komunitetin tonë lokal.

SPA & WELLNESS

FILLONI UDHETIMIN TUAJ TE BUKURISE DHE TE SHENDETIT ME NE!

Më shumë se 1200 metra katrorë hapësire Grand Blue Fafa Spa & Wellness është vendi më perfekt për tu relaksuar, përkëdhelur, për të hequr stresin dhe të ndihesh më i ri . Një vend modern, i ri dhe një nga qendrat më të mëdhaja Spa në Shqipëri, ne ju ftojmë të përjetoni programe dhe trajtime të larmishme me stil dhe koncept Aziatik duke filluar nga masazhet Tajlandeze deri tek trajtimet e personalizuara Balineze.

Balanconi shqisat tuaja, përmiresoni vitalitetet, eksploroni koleksionin e Spa & Wellness përmes paketave Fafa të dizenjuara posacërisht nga stafi yne Aziatik profesionist dhe i përkushtuar.

FËMIJËT

Shokët tanë të vegjël mund të luajnë në shesh lojërash, rrëshqitje ujërash, shtëpi mini klubesh. Ekipi i Animatorëve ka krijuar një program të përkushtuar gjatë gjithë mëngjeseve dhe pasditeve.

SPORTE

Pavarësisht nëse zgjedhja e aktiviteteve sportive brenda apo jashtë është e pakufizuar si Yoga, Volejboll, Futboll, Aqua Gym dhe shumë më tepër.

EVENTE SOCIALE

Romance në FAFA Hotels & Resorts, Ne mund të organizojme nje numër të gjërë eventesh sociale me fokësimim në detaje të personalizuara dhe luksoze. Ne kemi krijuar disa paketa speciale për të shfrytëzuar sa më shumë nga çdo rast. Stafi ynë profesional do ta bëjë eksperiencën tuaj unike dhe të shkëlqyeshme.

ARGETIM

Të gjitha Hotelet dhe Resortet ofrojnë shërbime dhe lehtësira supreme, duke përfshirë programe argëtuese kushtuar të gjithë të ftuarve tanë. Programet përfshijnë Muzikë live, Festa në plazh, Spektakël, mbrëmje Latine dhe “Dance Shows”  Shqiptare.