Mel Holiday Hotel

Mel Holiday Hotel

Hoteli ndodhet në zonën e Malit të Robit, Kavaje – 15 km nga qendra e qytetit të Durrësit dhe 38 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës. E vendosur pranë Detit Adreatik, me plazhin e vet privat, ofron mundësi të privilegjuara për ata që dëshirojnë të provojnë një eksperiencë unike me të gjitha ngjyrat e natyrës.

Mel Holiday ka 90 dhoma standarde. Të gjitha dhomat kanë pamje nga deti ose pamje nga toka dhe janë të pajisura plotësisht me: Kondicioner, Minibar, kasafortw, LCD TV, Key-Card dhe tharëse flokësh. Hoteli ka 1 pishinë të hapur për auditorë dhe fëmijë, 1 Restorant gjithëpërfshirës, bar plazhi.