Ushqim & Pije

"Ju ftojme per nje udhetim fantastik gastronomik, me pjatat me te mira nga kuzhina Europiane dhe ajo Internacionale. "
Pushuesit e FAFA RESORT do te perfitojne nga sherbimi me i mire referuar ushqimeve dhe pijeve. Shefat tane te mirenjohur do tju ofrojne vakte te shijshme dhe te bollshme per te arritur kenaqesine tuaj maksimale.

RESTORANTI QENDROR

Restoranti A la Carte

0z1a7569
0z1a0149
0z1a0165
0z1a0314

Beach Bar

0z1a0785
0z1a0736

Pool Bar