Na Kontaktoni

FAFA Resort, ndodhet ne Malin e Robit,Kavaje - 15 km ngaqyteti I Durresit, 35 km nga Tirana International Airport. I pozicinuar buze detit Adriatik, mes gjelberimit te pishave dhe kopeshtit te palmave,eshte vendi ideal per pushime, evente, apo konferenca.

Te gjitha dhomat kane pamje nga deti ose nga toka dhe jane te pajisura me: Ajer te kondicionuar, Minibar, Kasaforte, TV LCD, Key-card, Tharese flokesh.