Rreth Nesh

Destinacioni juaj perfekt !

Pushime ideale vetem tek
FAFA Resort

“Akomodimi perfekt ne vendin ideal”

Fafa Premium eshte hoteli me i ri dhe me prestigjoz ne Shqiperi. I pozicinuar ne Malin e Robit Kavaje, hoteli me 5 ***** i inaguruar ne Qershor 2016 , ofron luksin dhe sherbimin e tij me te mire. Nje nga hotelet me te bukur te gjirit te Durresit, buze detit, mes gjelberimit te pishave 80 vjecare dhe kopshtit te palmave ndodhet vetem 15 km nga qendra e Durresit dhe 35 km nga Tirana International Airport.

Resorti ofron:

Dhoma me pamje nga deti ose nga toka te pajisura me: Ajer te kondicionuar, Minibar, Kasaforte, TV LCD, Key-card, Tharese flokesh

  1 Restorant a la Carte
  1 Restorant All Inclusive ku nderthuret kuzhina Tradicionale dhe Europiane
  1Pool Bar
  1 Beach Bar
  2 Pishina te jashtme per te rritur dhe femije
  Plazh privat ranor
  2 Salla konferencash me kapacitet deri ne 120 persona
  1 Salle takimesh
  SPA (fitness, sauna, banjo avulli, jacuzzi, masazh)
  Mini Club dhe Kend lojrash per femije
  Wifi
  Parking