Akomodimi


DHOMAT KANE PAMJE NGA DETI OSE NGA TOKA.

Te gjitha dhomat jane te arreduara ne stil modern dhe te pajisura me: Ajer te kondicionuar, Minibar, Kasaforte, TV LCD, Key-card, Tharese flokesh.

Dhome Standarte Teke

Te gjitha dhomat kane : • Ajer i kondicionuar • Minibar • Kasaforte • Minibar • TV LCD • Telefon • Key-card • Tharese flokesh .

Dhome Standarte Dopio

Te gjitha dhomat kane : • Ajer i kondicionuar • Minibar • Kasaforte • Minibar • TV LCD • Telefon • Key-card • Tharese flokesh .

Dhome Triple Deluxe

Te gjitha dhomat kane : • Ajer i kondicionuar • Minibar • Kasaforte • Minibar • TV LCD • Telefon • Key-card • Tharese flokesh .

Junior Suite

Te gjitha dhomat kane : • Ajer i kondicionuar • Minibar • Kasaforte • Minibar • TV LCD • Telefon • Key-card • Tharese flokesh .

Dhomat dhe Suitat e FAFA RESORT jane te dekoruara ne stil elegant me ngjyra neutrale dhe te pajisura me mobilje moderne.