Konferenca & Takime

FAFA ofron 2 Salla Konferencash & 1 Salle Mbledhjesh te dizenjuara per seminare dhe konferenca. Fafa Premium gjithashtu ju ofron hapesira magjepsese te brendshme dhe te jashtme per celebrime, dhe ceremoni martesore.
FAFA ju sherben per cdo lloj organizimi: Takime, Konferenca, Festa te vecanta ,Ditelindje, Pervjetore, dhe Dasma.
SALLA E KONFERENCAVE “PREMIUM”
Kapaciteti – 120 persona
Siperfaqja – 100 m2

DHOMA E TAKIMEVE
Kapaciteti – 25 pax
Siperfaqja – 20 m2
Sistem Projektimi – HDMI / VGA
Parking
Wi-Fi
Grila Black-out
Laptop
Ndricim natural ne 2 krahet e salles
Whiteboard
Varese Rrobash
Hapesira per Coffe Break